Visas prekes pristatome tiesiai į namus !
Užsisakyti galite +370 685 35589, [email protected]
Visada, kai reikia patarimo !!!
 
Nėra nustatytos nuotraukos Torino
Spragtelėkite, norėdami padidinti
Nėra nustatytos nuotraukos
Nėra nustatytos nuotraukos

Maišytuvas praustuvui Ultra, juodas

Maišytuvas praustuvui ULTRA

Rubineta ULTRA-18 (N) (BK) – elegantiškas ir ergonomiškas dizainas puikiai dera su pagrindiniais RUBINETA privalumais – bekompromisiu patikimumu ir ilgaamžiškumu.

Vonios kambaryje ULTRA-18 (N) (BK) idealiai dera su mūsų vonios ir dušo maišytuvais ULTRA-10 (SW) (BK), ULTRA-10/K (SW) (BK)

Šių maišytuvų lietuose korpusuose naudojamas specialios sudėties korozijai atsparus žalvario lydinys RubiBrass. Šiame ilgaamžiame ir žmogaus sveikatai saugiame žalvario lydinyje yra maksimaliai sumažinta švino ir kitų medžiagų, kurios gali reaguoti su geriamu vandeniu.

RubiCoat-E – unikali itin tvirta ir ilgaamžė naujausia polimerinė danga su 5 metų garantija. RubiCoat-E tai yra patobulinta RubiCoat technologija: specialus papildomas galvanizavimas polimerinei dangai suteikia dar daugiau patvarumo ir atsparumo braižymams ar kitiems neigiamiems išorės poveikiams.

Patikimos Fliesser (Vokietija) 60 cm lanksčios pajungimo žarnelės su vidiniu vamzdžiu iš PeX. Gaminama pagal naujausią Europos standartą EN 13618: 2016.

Kasetė CITEC Rubineta (Ispanija). Patikima ir tarnaus ilgai. Kasetės standartas – 35 mm.

Neoperl Slim Air aeratorius plonesnis bei mažiau pastebimas nei įprasti aeratoriai. Neoperl Slim Air pasižymi tobula vandens srove, pagerinta apspauga nuo kalkių, ilgesniu tarnavimo laiku ir patentuota mažesnio vandens sunaudojimo technologija PCA®. Šis aeratorius vartotojui leidžia lengvai pačiam reguliuoti vandens srauto kampą. Neoperl yra pasaulyje pirmaujantis aeratorių gamintojas iš Vokietijos.

Garantija 5 metai.

Maišytuve esanti ispaniška „CITEC“ 35 mm kasetė pasižymi aukšta kokybe ir puikiu veikimu.
Aukštos kokybės žalvaris.

Kontaktai

Nusidobo pasenęs vonios komabarys? Kvalifikuoti specialistai padės nepasiklysti prekių gausoje, rekomenduos patyrusius montuotojus ir pasiūlys geriausias prekių pristatymo sąlygas.

  • Pardutuvės adresasTaikos pr. 92D, Kaunas
  • Telefonas +370 685 35589, + 370 699 31225
  • El. paštas [email protected]

Naujienlaiškis